Salah přidal dalších 16 do Liverpoolu
نوشته شده توسط : pass

8. ledna 2018: Byl to skvělý den pro fanoušky v Fotbalové dresy v Egyptě, protože země byla vybrána jako hostitelská země Afrického poháru národů. Mohamed Salah dokončil nezapomenutelný den pro egyptský fotbal tím, že si v úterý ponechal cenu svého afrického hráče roku v Senegalu. Salah získal nejvyšší vyznamenání, aby porazil spoluhráče Anfielda Sadia Manee na druhém místě. Arsenal a Gabonský útočník Pierre-Emerick Aubameyang skončil ve třetím místě. Tuto čest hlasují hlavní trenéři a technickí ředitelé národních týmů CAF, členové technického a rozvojového výboru řídícího orgánu a skupina novinářů. "Snívala jsem, že jsem získala toto ocenění od doby, kdy jsem byla dítětem a teď jsem to udělal dvakrát za sebou, "řekla Salah.

Po obdržení své trofeje se Salah přivádí k malému vítězství spolu s Manem, zatímco dvojice sdílí scénu se senegalskou hvězdnou hvězdou Youssou N'Dourem. Salah dvakrát ztratil dva tresty a o tři měsíce později udělil dvěma trestům v Nigeru 6-0 Poháru národů a vybojoval pozdě vítěze ve vítězství 3-2 v Tunisu ve stejné soutěži. Nosit dres Liverpool, Salah přidal dalších 16, které se shodují tohoto termínu jako Liverpool se umístili jako favority pro korunu Premier League. Také dosáhl rozhodujícího cíle proti domácímu týmu Napoli, který získal kvalifikaci svého družstva do druhého kola UEFA Champions League.